Kas ir 1xbet promo kodi un kāpēc tie ir tik populāri likmju licēju vidū

1xbet bonus code

Bukmeikeru kompānija 1xBet rūpējas par saviem spēlētājiem, nodrošinot viņiem iespēju izvēlēties daudzus ekskluzīvus piedāvājumus. Viens no šādiem piedāvājumiem ir promo kodi. Ko tie tādi ir? Īsi sakot, promo kods ir burtu un ciparu kombinācija, kas ir saistīta ar konkrētu bukmeikera akciju un piešķir spēlētājam atvieglotus likmju likšanas nosacījumus.

Būtībā promokods ir jūsu atslēga papildu iespējām nopelnīt. Šīs iespējas ir pieejamas gan pieredzējušiem spēlētājiem, gan iesācējiem. Atkarībā no akcijas noteikumiem jūs varat saņemt promo kodu gan par savām agrākajām likmēm, gan kā unikālus starta nosacījumus pelnīšanai.

Galvenie promo kodu veidi

Visbiežāk sporta likmju kodi tiek piešķirti jau esošajiem bonusiem, ļaujot pēc koda ievadīšanas veikt papildu bezmaksas likmes uz jums interesējošiem notikumiem. Populārākais 1xBet klientu vidū ir promo kods, kas ļauj saņemt iepazīšanās bonusu par pirmo depozītu. Kāpēc? Pirmkārt jau tāpēc, ka tas ļauj uzreiz pēc reģistrācijas un pirmā depozīta iemaksas saņemt vēl lielāku bonusu.

Pirmā depozīta promo kods par 30% palielina maksimālo bonusa apmēru. Tātad, ja reģistrējoties “kā ierasts” jūs saņemat 100% lielu bonusu par pirmo depozītu līdz 100 eiro, tad, izmantojot promo kodu, bonuss par pirmo depozītu var sasniegt 130 eiro apmēru.

Lai piekļūtu šim peļņu nesošajam 1xBet kompānijas piedāvājumam, jums ir tik vien kā jāievada unikālais 1xbet promo kods 1x_63147.

Ja runājam par tiešsaistes spēļu cienītājiem, tad viņu vidū lielā cieņā ir tā saucamie bezmaksas griezieni (“free spins”). Bezmaksas griezienu saņemšanai ir paredzēts īpašs promo kods. Lietojot šo promo kodu, jūs saņemat piekļuvi kazino iepazīšanās bonusam. Tas paredz, ka standarta 1500 eiro un bezmaksas griezienu vietā jūs saņemat līdz pat 1900 eiro. Kā redzat, promo kods sniedz iespēju būtiski palielināt savas finansu iespējas. Mūsu ekskluzīvais promo kods šim fantastiskajam piedāvājumam ir 1x_63147.

Citi promo kodu veidi

Naudas atmaksas promo kodi ir ļoti noderīgi, īpaši tad, ja jūs nesen esat veicis neveiksmīgu likmi. Ar šo promo kodu jūs uzreiz saņemat iespēju samazināt savus zaudējumus – un ne tikai atspēlēties, bet arī labi nopelnīt. Naudas atmaksas piedāvājums būtībā darbojas kā bezmaksas likme un tās izmērs variē atkarībā no spēlētāja ģeogrāfiskās atrašanās vietas.

Ir daudz promo kodu, kuriem jūs varat piekļūt 1xBet mājaslapas sadaļā “Promo”. Turklāt, spēlējot 1xBet mājaslapā, jūs iegūstat iespēju apmainīt iegūto laimestu pret jauniem promo kodiem. Ar visiem promo kodiem jūs varat iepazīties kompānijas mājaslapā: https://1xbet.com/lv/promo.

Kā iegūt un lietot promo kodus

Iegūt promo kodu ir ļoti vienkārši! Jūs varat tiem piekļūt mūsu mājaslapā, bet pirms reģistrācijas vienkārši ievadīt unikālo kodu. Saņemot promo kodu, apmeklējiet mājaslapu 1xBet vai tās mobilo aplikāciju, aizpildiet reģistrācijas formu un ievadiet kodu reģistrācijas veidlapas apakšā. Tāpat jūs varat sazināties ar atbalsta dienestu, lai uzdotu jautājumus par to, kā piekļūt jebkuru šobrīd aktuālu 1xBet piedāvājumu promo kodiem. Mūsu speciālisti, kas strādā 24/7 režīmā, labprāt atbildēs uz visiem jums interesējošajiem jautājumiem.

Papildus tam, ka “Promo” sadaļā ir pieejams saraksts ar visiem promo kodiem, informācija par tiem regulāri tiek publicēta visās 1xBet mājaslapas sadaļās, kā arī izplatīta kompānijas sociālajos tīklos. Nepalaidiet garām iespēju padarīt savu spēli ienesīgāku! Ja jūs spēlējat, izmantojot mobilo aplikāciju, tad neuztraucieties – kodus var izmantot arī tur, neatkarīgi no tā, kādu ierīci un operētājsistēmu jūs lietojat.

Spēlējiet 1xbet.com, izmantojiet promo kodus un vienkārši atcerieties, ka 1xBet izdevīgie piedāvājumi nekad nebeidzas!

Vairāk jaunumu