1xBet zīmola vēsture: panākumu atslēga – nepārtraukta attīstība

1xbet history

Vērtējot situāciju 2019. gadā, bukmeikeru kompānija 1xBet ir viens no līderiem pasaules totalizatoru industrijā. Šādu līmeni kompānija, kas dibināta 2007. gadā, ir sasniegusi diezgan ātri, apgāžot stereotipus, kā tik spēcīgā konkurencē strauji panākumi ir neiespējami.

Kompānijas panākumu pamatā ir augsti standarti darbā ar klientiem un mīlestība pret inovatīviem risinājumiem, kas veicina biznesa ātru attīstību. Kompānija 1xBet savu ceļu sāka kā bukmeikers, kas pieņem likmes tikai uz sporta notikumiem un ne tiešsaistē. Šobrīd šīs kompānijas klienti izmanto vairāk nekā 200 maksājumu metodes, lai veiktu likmes tiešsaistē uz notikumiem visdažādākajās dzīves jomās.

Sākotnēji kompānija 1xBet strādāja Austrumeiropas tirgū, bet šobrīd darbojas 51 pasaules valstī un visos kontinentos, izņemot Austrāliju un Antarktīdu. Bet arī tas ir tikai laika jautājums, jo 1xBet ir dinamiska un uz strauju attīstību tendēta kompānija. Apstiprinājums tam ir uzvara totalizatoru industrijas “SBC Awards” prestižajā nominācijā “Sporta totalizatoru inovāciju zvaigzne” 2018. gadā.

Tomēr līdz šim panākumam (bez uzvaras norādītajā nominācijā 1xBet bija izvirzīts vēl piecām nominācijām) bija jāveic garš ceļš. Par izšķirošo kļuva lēmums 2011. gadā atvērt interneta vietni www.1xbet.com. Tagad to peļņas nolūkos apmeklē vairāki simti tūkstošu cilvēku dienā.

Kompānija darbojas, pamatojoties uz Kirasao valdības izsniegto starptautisko licenci (Curacao License No. 1668/JAZ). Jāatzīmē, ka Kirasao tiek uzskatīts par vienu no populārākajiem licences izsniegšanas centriem totalizatoru industrijā, jo šajā reģionā ir stabili un skaidri nosacījumi biznesa uzturēšanai starptautiskā formātā. Turklāt šīs valsts valdība rūpīgi izvēlas kompānijas un piešķir licences tikai tām, kas atbilst visaugstākajiem kritērijiem.

Pateicoties tam, ka katru gadu kompānijas klientu bāze papildinās ar arvien jauniem spēlētājiem, 1xBet ir iespēja aktīvi atbalstīt visdažādākā līmeņa sporta sacensības. Kompānija uzskata ka sporta attīstība visā pasaulē nodrošina lielāku līdzjutēju interesi par visdažādākajiem turnīriem.

No visām starptautiskā līmeņa sacensībām, kuru tiešraidēs var redzēt 1xBet reklāmu, var izcelt Anglijas premjerlīgu, Itālijas A sēriju, spāņu “La Liga”, Āfrikas Nāciju kausu, Āfrikas čempionu kausu, kā arī desmitiem zemāka ranga turnīrus. Kompānija 1xBet ir tādu pazīstamu klubu kā “Tottenham”, “Cardiff” un Nigērijas futbola izlases partneris, iepriekš sadarbojusies arī ar Kazahstānas “Astana” un kibersporta organizācijām. Zīmola vēstnieki ir bijuši tādi starptautiski pazīstami sportisti kā izcilais itāļu futbolists Andrea Pirlo un pasaules čempions boksā Beibuts Šumenovs.

Viens no kompānijas prioritārajiem darbības virzieniem ir kibersporta jeb e-sporta attīstība un atbalstīšana. Mājaslapā 1xbet.com var pārliecināties par plašām iespējām veikt likmes uz populārākajiem spēļu turnīriem: “DOTA2”, “CS:GO” un daudziem citiem. Tāpat kompānija sponsorē kibersporta komandas “HellRaisers” un “Cascade”.

Protams, 1xBet plāni un ambīcijas nebūt neaprobežojas ar šiem sasniegumiem. Jau tuvākajā laikā tiks panāktas vairākas nozīmīgas vienošanās, kas palīdzēs gan kompānijas zīmola attīstībai, gan sporta attīstībai kopumā. Varat būt pārliecināti, ka arī turpmāk 1xBet turpinās attīstīties kā viens no globālā totalizatora tirgus līderiem. 1xBet darbības vēsture pierāda, ka šai kompānijai nav nekā neiespējama.

Vairāk jaunumu