Kāpēc jums būtu jālieto 1xBet mobilā aplikācija

1xbet mobile app

Pēdējo gadu laikā mobilo aplikāciju lietotāju skaits pieaug ģeometriskā progresijā, turklāt neatkarīgi no tā, vai runa ir par Android operētājsistēmas lietotājiem, vai arī par iOS faniem. Tās ir loģiskas tehnoloģiju attīstības sekas. Katrs viedtālruņa lietotājs vēlas būt nepārtrauktā savienojumā ar globālo informācijas lauku un vēlas maksimāli komfortabli to patērēt. Neviens nevēlas būt atkarīgs no stacionārā datora un attāluma līdz tam.

Pietiek salīdzināt statistiku par dažiem pēdējiem gadiem, lai pārliecinātos par nepārtrauktu tirgus izaugsmi. 2018. gadā Apple App Store un Google Play tika fiksēti 113 miljardi programmu un spēļu par 76 miljardiem dolāru, kas ir attiecīgi par 10% un 20% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Lai gan vidēji cilvēki nav sākuši lejupielādēt vairāk programmu, tomēr kompānijas App Annie analītiķi sagaida, ka lietotāju skaits visā pasaulē nākamo piecu gadu laikā gandrīz dubultosies līdz 6,3 miljardiem cilvēku, bet aplikācijās pavadītais laiks palielināsies vairāk nekā divas reizes.

Loģiski, ka īpašs pieprasījums pēc mobilajām aplikācijām ir bukmeikeru kompāniju klientiem. Jo viņiem ir īpaši svarīgi operatīvi saņemt informāciju par interesējošo sporta aktivitāšu norisi un iespējām nopelnīt. Tāpēc nav brīnums, ka vienai no vadošajām bukmeikeri kompānijām 1xBet ir arī viena no labākajām mobilajām aplikācijām.

Vispirms jāsaka, ka 1xBet ir pieejamas aplikācijas gan iOS, gan Android lietotājiem. Lai sāktu efektīvi pelnīt ar likmēm, izmantojot mobilo aplikāciju, jums ir jāveic četras vienkāršas darbības.

Pirmkārt, reģistrējieties mobilajā aplikācijā, norādot savus datus vai izmantojiet savus jau esošos klienta datus, ja tādi ir.

Otrkārt, papildiniet savu spēlētāja kontu jebkurā jums ērtā veidā – jums ir pieejami vairāk nekā 40 maksājumu sistēmu varianti.

Treškārt, veiciet likmi – tas ir tikpat vienkārši kā ar datora palīdzību. Turklāt jums ir pieejamas visas tās pašas funkcijas, ko izmanto, strādājot ar stacionārā datora mājaslapas versiju. Izvēlieties vienu vai vairākus mačus, norādiet summu, par kādu vēlaties veikt likmi, noklikšķiniet uz pogas “Veikt likmi” un gaidiet laimestu!

Ceturtkārt, izmaksājiet sev laimestu. Lai to izdarītu, vienkārši dodieties uz sadaļu “Izņemt naudu”, norādiet pārskaitījuma summu un pēc dažām minūtēm saņemiet savu naudu.

1xBet mobilā aplikācija kļūst arvien populārāka lietotāju vidū, ko apliecina lejupielāžu statistika lielākajos mobilo aplikāciju veikalos pasaulē. 1xBet ļauj spēlētājiem viegli un vienkārši veikt savas likmes visās ierīcēs. Jāatzīmē, ka Apple lietotājiem, lai iegūtu korektu aplikācijas versiju, tā ir jālejupielādē tikai legālajā veikalā AppStore.

1xBet aplikācijā jums ir pieejamas likmes uz jums interesējošiem notikumiem ne tikai sportā, bet arī politikā, šovbiznesā, ekonomikā, kino, zinātnē, vienvārdsakot, visās iespējamajās jomās, kurās esat eksperts. Ar uzticama bukmeikera mobilo aplikāciju:

  • jūs vienmēr būsiet informēti par  sporta notikumiem visā pasaulē, jo uzreiz saņemsiet ātros paziņojumus par jums saistošām aktualitātēm; 
  • jūs varēsiet veikt likmes no jebkuras vietas pasaulē, ar jebkuru pieejamo interneta ātrumu;
  • jūsu izmanību nenovērsīs nevēlama reklāma;
  • jūs varēsiet vērot notikumu tiešraides jebkurā jums ērtā vietā.

Pievienojieties tiem, kuri jau ir lejupielādējuši 1xBet mobilo aplikāciju un pelniet ar savām zināšanām par sportu! 2019. gadā “mobilā aplikācija” un “panākumi” praktiski jau ir kļuvuši par sinonīmiem un turpmākais progress tikai pastiprinās šo saikni. 1xBet – patiešām mobils bukmeikers!

Vairāk jaunumu