Laimē vairāk ar 1xBet Rudens depozītu!

1xbet Autumn Deposit

Parasti cilvēki nav sajūsmā par rudeni. Kā gan cilvēks var priecīgs, redzot, kā saules pamazām kļūst arvien mazāk un daba lēnām gatavojas ziemai? Tomēr nedrīkst aizmirst, ka tradicionāli rudens ir arī ražas svētku laiks un brīdis, kad baudīt vasarā paveiktā darba augļus. Tas pats attiecas arī uz 1xBet, jo Rudens depozīta akcija sniedz lieliskas balvas un vērtīgas priekšrocības, kuru iegūšana neprasa nekādu piepūli.

Tas ir ļoti vienkārši! Rudens depozīta akcija sākās 1. novembrī, un visi 1xBet klienti var vākt biļetes dalībai 1x Bet akcijā līdz 30. novembrim. Jūs saņemat biļetes par veiktajām iemaksām, un, jo vairāk biļešu, jo lielāka jūsu iespēja laimēt 20 iPhones 11 Pro Max, 30 Apple Watches 5 vai 50 AirPods 2.

Tas nekas, ja jums nebija iespējas sākt krāt biļetes jau no 1. novembra, izloze notiek pēc nejaušības principa, tāpēc balvu var laimēt arī tas, kurš papildinājis kontu 29. novembrī un viņam ir tikai vienu biļete. Jebkura konta papildināšana septiņu vai vairāk eiro vērtībā automātiski tiek reģistrēta akcijai un jums ir jāpievērš īpaša uzmanība 1. decembra izlozei, kad tiks paziņoti uzvarētāji.

Kā piedalīties?

– ja jums vēl nav 1xBet konta, izveidojiet to tūlīt!

– pārliecinieties, ka esat atzīmējis iespēju, kas ļauj jums saņemt bonusa piedāvājumus;

– papildiniet kontu par septiņiem vai vairāk eiro, lai sāktu vākt biļetes lielajai izlozei;

– centieties savākt pēc iespējas vairāk biļešu;

– 1. decembrī pārbaudiet, vai jūsu vārds ir uzvarētāju sarakstā.

Kompānijas 1xBet mājaslapā nav labāka laika par rudeni, lai atjaunotu savu Apple gadžetu kolekciju un izbaudītu tūkstošiem bonusa punktu. Pievienojieties 1xBet un paplašiniet savas iespējas laimēt jau tagad!

Vairāk jaunumu