Lojalitāte ir zelta vērtībā, un 1xBet to novērtē

1xBet_loyalty

1xBet patiesi novērtē visus savus apmeklētājus un it īpaši – lojālos 1xBet fanus. Tieši tāpēc ir izveidots īpašs 10. iemaksas bonuss, lai pateiktu paldies par kopā būšanu. Papildus pirmā depozīta bonusam un citiem depozītu bonusiem, kas tiek piešķirti par pirmajiem ameklējumiem, 1xBet īpaši apsveic savus spēlētājus ar desmito depozītu un dāvina 100 bezmaksas griezienus un 50% depozīta summas.

Spēlētāji saņem VIP attieksmi, kuru viņi ir pelnījuši, tiek darīts viss, lai klienti paliktu uzticīgi 1xBet, un lai tie iegūtu tikai vislabāko azartspēļu pieredzi. Bezmaksas griezieni ir vispopulārākā opcija, un tagad 100 no tiem būs jūsu. Ir vērts būt lojālam 1xBet spēlētājam!

Viss, kas jums jādara, lai saņemtu savu 10. depozīta lojalitātes bonusu, ir jāizpilda noteikti nosacījumi. Jums jāieiet savā kontā un sadaļā „Mans konts” vai tieši depozītu sadaļā jāpiekrīt saņemt bonusu. Pēc tam jāveic 10. iemaksa, sākot no minimālās depozīta summas – 10 eiro. Bonuss tiks nekavējoties ieskaitīts jūsu kontā!

Ir vērts šo nosacījumu atcerēties un pirms iemaksas veikšanas pārliecināties, ka esat veicis pareizās atzīmes bonusa saņemšanai. Vienmēr izlasiet spēles noteikumus.

Ja vēl neesat kļuvis par 1xBet ģimenes locekli, tad dodieties turp un kļūstiet par tādu! Lojalitāte ir atslēgas vārds, un, lai to izjustu uz savas ādas, pārliecinieties, vai esat reģistrējies aktīvā kontā, vai arī ielogojieties, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli. Lai saņemtu šo prēmiju, neaizmirstiet pārliecināties, ka ir aktivizēts jūsu tālruņa numurs.

Papildus lojalitātes novērtēšanai un citiem bonusiem, apmeklētāji gūst vislabāko, ko tiešsaistes kazino var piedāvāt – dažnedažādas spēlēs un plašas iespējas! 1xBet viennozīmīgi ir jūsu labākā izvēle!

Vairāk jaunumu