10 labākie 1xBet bonusi un kāpēc ir vērts tos izmantot

1xbet bonus

Šajā rakstā mēs aplūkosim populārākos bonusus, kurus saviem klientiem piedāvā kompānija 1xBet.

1. 100% bonuss par pirmo depozītu

Tūlīt pēc reģistrācijas 1xBet mājaslapā spēlētājam ir iespēja saņemt bonusu, kas ir 100% pirmā depozīta apmērā. Tādējādi uzņēmums sniedz izdevīgus nosacījumus, lai likmju cienītājs varētu nopelnīt jau pašā sadarbības sākumā.

Bonuss tiek automātiski aprēķināts tūlīt pēc konta papildināšanas par summu līdz 100 eiro. Spēlētājam ir tiesības saņemt tikai vienu bonusu pēc tam, kad tiek aizpildīti visi nepieciešamie lauki personīgajā profilā reģistrācijas laikā.

URL: https://1xbet.com/bonus/rules/1st/

2. Laimīgā piektdiena

Akcija “Laimīgā piektdiena” ir paredzēta tiem, kuri vēlas ideāli pabeigt darba nedēļu. Lai to izdarītu, ir jāpapildina personīgais konts 1xBet mājaslapā par summu no 1 līdz 100 eiro, un tūlīt pēc tam jums tiks aprēķināts 100% bonuss par papildināšanas summu!

Jums tikai iepriekš savā personīgajā profilā jāatzīmē “Piedalīties bonusu piedāvājumos” un jūs automātiski saņemsiet bonusu tūlīt pēc konta papildināšanas.

URL: https://1xbet.com/bonus/rules/black_friday/

3. Trešdiena – reizinām ar 2!

Akcija, kurā var piedalīties katrs spēlētājs, kurš piedalās akcijā “Laimīgā piektdiena”. Ar akcijas “Trešdiena – reizinām ar 2” palīdzību ir iespējams ievērojami palielināt jums pienākošos bonusu.

Lai to izdarītu, pirmajās divās nedēļas dienās ir jāveic piecas likmes uz pasākumiem ar koeficientiem, kas nav zemāki par 1,4, uz bonusa summu, ko saņēmāt piektdien. Pēc tam trešdien papildiniet savu kontu par summu no 1 līdz 100 eiro un saņemiet bonusu 100% apmērā par papildināšanas summu!

URL: https://1xbet.com/bonus/rules/multiply2/

4. Dienas laimīgais

Ar akciju “Dienas laimīgais” jūs varat katru dienu uzvarēt un saņemt 500 promo punktus no 1xBet. Šim nolūkam pietiek autorizēties kompānijas mājaslapā, doties uz akcijas lapu un saņemt biļeti. Pēc tam vienkārši apstipriniet biļeti, veicot likmi uz sporta notikumu, un gaidiet laimīgo numuru publicēšanu akcijas lapā.

URL: https://1xbet.com/luckyday

5. Kombinēto likmju cīņa

Lai kļūtu par “Kombinēto likmju cīņas” uzvarētāju, kombinējiet savu likmi no trīs vai vairāk notikumiem par minimālo likmes summu 2 eiro. Jo lielāks koeficients, jo vairāk notikumu likmē un jo lielāka likmes summa, jo lielāka iespēja uzvarēt.

Par katru laimēto likmi tiek aprēķināti punkti, kuri mēneša beigās tiek saskaitīti kopā. Uzvaras gadījumā jūs varat kļūt par jaunas automašīnas īpašnieku, izlozē var laimēt arī iPhone X vai Samsung Galaxy S9+ viedtālruņus.

URL: https://1xbet.com/expressfight

6. Avanslikme

Šis bonuss ir pieejams spēlētājiem, kuriem ir “nebeigušās” likmes, un palīdzēs tiem, kuri vēlas nodrošināties pret zaudējumiem. Situācijā, kad likme ir zaudēta, bet vēl nav aprēķināta, spēlētājs var norēķināties, izmantojot saņemto avansu. Avanslikmes var veikt tikai uz sporta notikumiem, kuri sāksies tuvākajās 48 stundās.

URL: https://1xbet.com/bonus/rules/doverie/

7. Uzvariet 1xBet!

Katram, kurš reģistrējas vai autorizējas 1xBet mājaslapā, ir iespēja saņemt bonusu 100% apmērā likmēm uz spēlēm 1xGames sadaļā. Lai to izdarītu, ir jāpapildina savs konts par summu no 1 līdz 100 eiro un jāatzīmē personīgajā profilā “Piedalīties bonusu piedāvājumos”.

URL: https://1xbet.com/landing-beatus

8. VIP naudas atmaksa

Spēlētāji, kuri ir ieguvuši augstu līmeni 1xBet lojalitātes sistēmā, iegūst iespēju izmantot ekskluzīvus kompānijas piedāvājumus un priviliģētu atbalstu. Augstākajā VIP līmenī spēlētājs saņem naudas atmaksu par visām savām likmēm neatkarīgi no tā, vai tās ir zaudētas vai uzvarētas.

URL: https://1xbet.com/bonus/rules/vip_cashback/

9. Dzimšanas diena ar 1xBet

Ar šo bonusu jūs savā dzimšanas dienā saņemat tiesības uz bezmaksas likmi promo koda veidā. Kods tiks jums nosūtīts sms ziņojumā un personīgajā profilā. Izmantojiet promo kodu sadaļā “Promo” un padariet savu dzimšanas dienu vēl krāšņāku un interesantāku!

URL: https://1xbet.com/bonus/rules/birthday/

10. Likmju biļešu cīņa “Sports/Live”

Akcijā piedalās spēlētāji, kuri nebaidās no riska un liek likmes uz notikumiem ar koeficientiem no 30 līdz 501. Veicot likmes uz notikumiem ar augstiem koeficientiem, jums ir iespēja ne tikai saņemt solīdu summu par laimētu likmi, bet arī lielisku papildu bonusu no 1xBet.

URL: https://1xbet.com/bonus/rules/battle/

Šie ne tuvu nav visi bonusi, ko saviem klientiem piedāvā bukmeikeru kompānija 1xBet. Bet arī ar to pietiek, lai saprastu, ka šis bukmeikeru uzņēmums sniedz vislabākās iespējas saviem klientiem, maksimāli rūpējoties par tiem. Pievienojieties 1xBet un saņemiet lieliskus bonusus!

Vairāk jaunumu