1xBet atbalsts sportam: kad labākie sadarbojas ar labākajiem

1xbet sponsorship

Bukmeikeru kompānija 1xBet jau kopš dibināšanas brīža 2007. gadā paziņoja par savu gatavību un vēlmi atbalstīt sporta attīstību visā pasaulē. Atbalstīt godīgas spēles noteikumus un sacensības, kas piesaistīs miljoniem līdzjutēju visā pasaulē, ir loģiskos solis atbildīga bukmeikera attīstības plāna ietvaros.

Pēdējo gadu laikā kompānija 1xBet ir kļuvusi par šādu sportistu, komandu un turnīru partneri:

1. Andrea Pirlo

Pasaulē slavenais futbolists, 2006. gada pasaules čempions un viens no labākajiem 21. gadsimta Itālijas futbolistiem 2018. gadā kļuva par 1xBet zīmola vēstnieku. Reklāma ar viņa piedalīšanos atstāja spilgtu iespaidu uz desmitiem tūkstošu cilvēku, jo Pirlo ir spēlētājs, kura spēle neatstāj vienaldzīgu nevienu īstu futbola cienītāju.

2. Beibuts Šumenovs

Leģendārais Kazahstānas bokseris piedalījās virknē kompānijas reklāmu, un viņa lieliskā aktierspēle izraisīja pozitīvas emocijas un neviltotu sajūsmu boksa līdzjutēju vidū.

3. Totenhemas “Hotspur”

2018. gadā kompānija 1xBet kļuva par partneri Āfrikas kontinentā vienam no labākajiem britu futbola klubiem – Totenhemas “Hotspur”. Šajā pašā sezonā Totenhemas klubs guva vēsturisku panākumu – komanda pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē iekļuva Čempionu līgas finālā.

4. FK “Cardiff City”

Partneru līgums ar ambiciozo Velsas futbola klubu “Cardiff City” kļuva par pirmo 1xBet vienošanos, kas panākta ar Eiropas populārākā čempionāta – Anglijas premjerlīgas komandu.

5. FK “Astana”

2017./18. gada sezonā, kuras laikā 1xBet un FK “Astana” kļuva par partneriem, Kazahstānas klubs kļuva par pirmo savā valstī, kas iekļuvis Eiropas čempionāta izslēgšanas spēlēs. Turklāt sezonas izskaņā “Astana” piekto gadu pēc kārtas izcīnīja Kazahstānas čempionu titulu.

6. Nigērijas futbola izlase

2018. gada vasarā bukmeikeru kompānija 1xBet kļuva par partneri vienai no spēcīgākajām futbola izlasēm Āfrikā – Nigērijas komanda. Šo izlasi lieliski raksturo fakts, ka nigērieši ir pirmā Āfrikas izlase, kas izcīnījusi Olimpisko spēļu zelta medaļas.

7. Nigērijas Futbola premjerlīga

Paralēli līgumam ar Nigērijas izlasi 1xBet kļuva arī par valsts augstākās futbola divīzijas – Nigērijas Futbola premjerlīgas oficiālo partneris. Šī vienošanās veicina futbola attīstību Nigērijā un palīdz Nigērijas premjerlīgai kļūt par vienu no interesantākajiem čempionātiem kontinentā.

8. Āfrikas Nāciju čempionāts

Ar 1xBet atbalstu 2018. gadā pirmo reizi notika Āfrikas kontinentālais futbola turnīrs. Šajā turnīrā piedalās tikai un vienīgi paši labākie futbolisti no labākajām kontinenta komandām, un tas bija pirmais tik augsta līmeņa un apjoma turnīrs, par kura partneri kļuva 1xBet.

9. Āfrikas Nāciju kauss

2019. gadā bukmeikeru kompānija 1xBet kļuva par oficiālu galvenā afrikāņu izlašu turnīra partneri. Āfrikas Nāciju kauss apvieno vislabākos Āfrikas futbolistus, kas spēlē visā pasaulē. Sadio Mane, Rijads Marezs, Mohameds Salahs un citas zvaigznes kļūs par dalībniekiem turnīram, kas norisināsies Ēģiptē.

10. Āfrikas Futbola konfederācijas (CAF) Čempionu līga

1xBet ir Āfrikas futbola klubu galveno sacensību oficiālais partneris. Āfrikas Futbola konfederācijas Čempionu līga gadu no gada piesaista visa kontinenta uzmanību, un tas ir liels gods – būt tāda turnīra partnerim.

11. Āfrikas Futbola konfederācijas (CAF) Kauss

Turnīrs, ko var uzskatīt par Āfrikas analogu UEFA Čempionu līgai. Šajā čempionātā, kura partneris ir 1xBet, piedalās tie klubi, kas ieguvuši savu valstu kausus, kā arī stiprākās spēcīgāko Āfrikas čempionātu komandas.

12. Pasaules čempionāts hokejā 1. divīzijā

2019. gadā Kazahstānā notika Pasaules hokeja čempionāts pirmajā divīzijā, kā rezultātā tiesības spēlēt nākamā čempionāta elites divīzijā saņēma Kazahstānas un Baltkrievijas komandas. Turnīra oficiālais partneris ir bukmeikeru kompānija 1xBet.

13. “HellRaisers”

Īpaša 1xBet kompānijas uzmanība tiek veltīta kibersporta jeb e-sporta attīstībai, jo ar katru gadu ar šo sporta veidu nodarbojas arvien vairāk un vairāk cilvēku. Nav brīnums, ka 1xBet kompānija ir “HellRaisers” sponsors – jo šī ir viena no spēcīgākajām pasaules komandām “Dota 2” un “CS:GO” spēlēs.

14. “Cascade”

Vēl viena zvaigžņu kibersporta organizācija, ar ko sadarbojas 1xBet, ir komanda “Cascade”, kas izcīnījusi daudzas balvas tādās spēlēs kā “Starcraft” un “Warcraft”.

Jāatzīmē, ka kompānijas 1xBet reklāmu var redzēt lielākajās pasaules sporta sacensībās, piemēram, Itālijas A sērijā un spāņu “La Liga”, kā arī Brazīlijas A un B sērijās. 1xBet plāni investēt sporta attīstībā neapstājas pie sasniegtā, tieši pretēji – jau tuvākajā laikā sporta cienītājus sasniegs informācija par jauniem sadarbības līgumiem. Visiem godīgas spēles cienītājiem būs iemesls priecāties par to, ka viņu iemīļotajiem sportistiem, komandām un turnīriem pavērušās jaunas attīstības iespējas.

Vairāk jaunumu