Rokubet

Bonuss

300€

Rokubet ir viens no visstraujāk augošajiem bukmeikeru kantoriem Eiropas tirgū.  Zīmols ar savu interesanto piedāvājumu mudina citus sporta entuziastus izmantot savas likmes. Kas Rokubet atšķir no citiem online bukmeikeru birojiem? Kāds ir konta izveides process, un kādi ir piedāvājuma izmantošanas noteikumi?

Rokubet – konta izveidošana un pieejamās opcijas

Konta izveides process Rokubet bukmeikeru vietnē ir vienkāršs un intuitīvs. Reģistrējoties lapa lūdz norādīt dažus galvenos datus, kuriem pieskaitāma e-pasta adrese un parole. Pastāv iespēja arī izmantot sveiciena kodu, kas garantē papildu līdzekļus sporta totalizatora izmantošanas startam. Liels ieguvums ir tas, ka Rokubet neprasa apstiprināt papildu linkus un nepieciešamību ielogoties elektroniskajā pasta kastītē – pēc regulas apstiprināšanas lietotājs saņems piekļuvi pultij, vai vietai, kurā var sākt rezultātu rakstīšanu.

Tieši skaidrais profila galvenās lapas izkārtojums ir liela bukmeikeru Rokubet priekšrocība. Vienā vietā ir apkopotas depozīta grāmatzīmes, pieejamās sporta disciplīnas un līgas, kā arī notiekošās aktuālās spēles. Katrs spēlētājs patstāvīgi var pielāgot savu pulti individuālām vajadzībām, tā, lai parādītā informācijā būtu iekļauti dati par interesējošiem kursiem, vārtu guvējiem un negaidītajiem rezultātiem. Patiesa revolūcija ir arī grafika, kura pilda futbola laukuma vizualizāciju.  Tam ir ilustratīvā loma konkrētā mača gaitas noteikšanā – pateicoties šim vienkāršajam risinājumam, lietotājiem nav jāskatās mači tiešraidē, taču pietiek ar bumbas un spēles laukuma digitālo versiju, lai veiktu atbilstošu darbību.

Sporta derību piedāvājums vietnē Rokubet

Neparasti interesants ir arī bagātais likmju piedāvājums, kuru Rokubet piedāvā saviem lietotājiem. Ekrāna kreisajā pusē uz pults spēlētāji var izvēlēties no vairākiem desmitiem sporta disciplīnu, katra no tām ir sadalīta uz noteiktu skaitu spēlēm. Rokubet ļauj, cita starpā, likt likmes uz vairāk nekā 900 futbola līgu, 334 hokeja līgu un 56 volejbola līgu sporta rezultātiem.  Praksē spēlētājiem ir pieejams rīks, kas ļauj veikt likmes gandrīz uz jebkuru sporta notikumu.  Nav nozīmes tam, vai konkrētā līga ir ļoti populāra vai ir nišas sacensību piemērs. Rokubet katrai sporta disciplīnai atvēl tikpat daudz vietas, un galvenās pults galīgais izskats ir atkarīgs no visvairāk izvēlētajām sporta totalizatora likmēm.

Maksājumi un finanses Rokubet

Izveidojot Rokubet bukmeikera kontu, katrs lietotājs var saņemt papildu naudas bonusu. Pēc tālruņa numura verificēšanas spēlētāja depozītam tiks pārskaitīta noteikta papildinājuma summa. Šīs finanses ir daudzsološs sākuma kapitāls, lai vēl vairāk palielinātu jūsu virtuālo maku. Rokubet kontu var arī jebkurā brīdī papildināt ar atbilstošu naudas summu. Bukmeikers rūpējas par iemaksāto kapitālu drošību, tādēļ starp konta papildināšanas variantiem var atrast starp citiem arī Paysafecard, interneta pārskaitījums un fondu pievienošana, izmantojot datus no debeta kartes. Rokubet bukmeikera un citu lielāko sporta totalizatoru gadījumā Eiropā,  likmes izvēle un līdzekļu izmantošana vismaz divas reizes pirms to izņemšanas no depozīta ir standarta darbība. Pēc šī procedūras izpildes spēlētāji var izmantot fondu atgriešanu kontā, kas reti kad ir mazāk par divreiz investētajiem līdzekļiem.

Rokubet – drošs bukmeikers riskantos sporta veidos?

Rokubet ir bukmeikeru totalizators, kas tikko iegūst popularitāti un publicitāti.  Tomēr sporta derību entuziastu vidū zīmols jau bauda pozitīvus viedokļus. Uzņēmuma lielā priekšrocība ir tā, ka tas piedāvā kursus, kas bieži vien ir izdevīgāki iesācējiem. Likmes uz noteiktu tikšanās iznākumu ļauj palielināt depozīta kapitālu par ievērojamu summu EUR. Likmju darbības veids neatšķiras no citiem bukmeikeru birojiem, kas Eiropas tirgū darbojas jau gadiem ilgi.  Pēc dažiem gadiem Rokubet var kļūt par īstu nozares magnātu, taču šobrīd uzņēmums ir tādā stadijā, lai mudinātu klientus izmantot pagaidu bonusus un kuponus.  Šī iemesla dēļ ir labākais laiks, lai izmēģinātu Rokubet piedāvātās iespējas saviem spēlētājiem. Sporta derības ir riskanta sfēra, kas ļauj ātri nopelnīt tikai talantīgākajiem sporta entuziastiem.  Rokubet izceļas starp citiem bukmeikeriem ne tikai ar sasniedzamību, bet arī ar caurspīdīgumu un izturēšanos pret saviem lietotājiem ar cieņu.