Dāvanu sezona tuvojas, un jūs to jau varat izbaudīt 1xBet mājaslapā

1xSanta_800x480_(1)

Decembris, bez šaubām, ir labākais azartspēļu mēnesis, jo katra šīs jomas kompānija ir apņēmusies nākt klajā ar vislabāko iespējamo akciju un dāvanu piedāvājumu. Un tā kā labākās dāvanas ir tās, kurām jūs varat pieskarties, 1xBet ir sagatavojis jums lielisku un pārsteigumiem bagātu ceļojumu šajos Ziemassvētkos.

1xGifts ir nosaukums akcijai, kurā jūs varat piedalīties jau šobrīd, un jau no paša sākuma jums ir jāzina, ka šī nav parasta akcija. Dalība 1xGifts Ziemassvētku akcijā nozīmē, ka jūs jau esat ceļā uz tādu pasakainu superbalvu iegūšanu kā:

10 x 1000 €
50 x iPhone 11 Pro
30 x iPadPro
50 x MacBookAir
10 x iPhone 11 ProMax
50 x GoPro HERO 7
100 x XboxOne X
5 Lucky Wheel griezieni

Lai piedalītos šajā vienreizējā 1xBet akcijā, jums jābūt reģistrētam dalībniekam un katru dienu jāapmeklē ar satriecošiem piedāvājumiem pilnā mājaslapa, kā arī jāizpilda akcijas uzdevumi. Kopumā ir 24 uzdevumi – pa vienam katrai decembra dienai līdz pat Ziemassvētkiem.

Izpildot uzdevumus, jūs saņemsiet garantēto balvu, un tad jums būs iespēja spēlēt 1xGifts un krāt punktus. Ja jūs spēlēsiet 1xGifts vismaz 10 reizes līdz 24.decembrim, jūs tiksiet automātiski reģistrēts superbalvas izlozei, kas notiks 2019. gada 25. decembrī plkst. 18:00 UTC + 3. Uzdevumi katru dienu tiek publicēti kompānijas mājaslapā un katru dienu jums paveras vairākas iespējas laimēt.

Sāciet gatavoties Ziemassvētkiem, lai šī svētku sezona būtu neaizmirstama! Izbaudiet 1xBet piedāvāto akciju 1xGifts un savā īpašumā saņemiet pašus modernākos gadžetus un daudzus citus pārsteigumus!

Iepazīstieties ar piedāvājumu kompānijas mājaslapā un sāciet veikt uzdevumus. Jūs atradīsit visu informāciju par akcija norisi un to, kā laimēt jau uzreiz!

Visiem dalībniekiem ir iespēja laimēt pārsteidzošas dāvanas. Daļa laimēs uzreiz pēc dienas uzdevumu izpildes, savukārt citi saņems balvas izlozē, kas notiks Ziemassvētku dienā – 25. decembrī.
Kompānijas mājaslapā ir pieejams pilns instrukciju komplekts par to, kā akcija darbojas, un viss, kas jums jādara, ir jābūt pārliecinātiem, ka dalībnieki apmeklē tieši 1xBet mājaslapu. Mūsu bagātīgā atlīdzība ir jūsu labākā likme, lai paaugstinātu reklāmguvumu līmeni un palielinātu jūsu peļņu šajā mēnesī!

Vairāk jaunumu