Ka jums ir jāzina par 1xBet maksājumu metodēm

1xbet payments

Pat vislabākajiem koeficientiem pasaulē nav nekādas vērtības, ja likmju licējs nevar paļauties uz bukmeikeru kompānijas naudas iemaksu un izmaksu metodēm. Par laimi 1xBet kompānija saviem klientiem piedāvā gan lieliskas iespējas laimēt, gan uzticamus veidus, kā laimestu ātri saņemt. Jau no dibināšanas brīža 2007.gadā kompānija par savu prioritāti izvirzīja likmju veicēju komfortu.

1xBet ir starptautiska kompānija, kas strādā vairāk nekā 50 pasaules valstīs, un piedāvā daudz dažādu iespēju konta papildināšanai un laimētās naudas izmaksai. Bukmeikera pārbaudītie klienti var izmantot gan tradicionāli populārās elektronisko maku kredītkartes, gan bankas pārskaitījumus vai darbības ar kriptovalūtu.

Kopumā kompānijas arsenālā ir vairāk nekā 200 naudas iemaksas un izmaksas veidu, kas palīdzēs jums justies pilnīgi droši, saņemot savus laimestus ātri un bez problēmām. Viss, kas no jums ir nepieciešams, ir reģistrēties 1xBet, izvēlēties sev ērtāko naudas pārskaitījumu veidu un pelnīt ar likmēm.

Populārākās 1xBet maksāšanas metodes un to priekšrocības

Ņemot vērā plašās maksājumu metožu iespējas, atrast sev piemērotāko nevajadzētu būt sarežģīti. Katrai metodei ir savas priekšrocības, kas ir pieejamas visiem interesentiem. Piemēram, izmantojot kredītkartes, minimālais depozīts ir tikai viens eiro, un līdzekļu ieskaitīšana 1xBet kontā notiek acumirklī. Turklāt kompānija strādā ar tādiem industrijas milžiem kā Visa, MasterCard un Maestro, kā arī daudziem alternatīviem variantiem. No spēlētāja konta uz kredītkarti var pārskaitīt summu sākot no 1,50 eiro, un process var aizņemt no dažām minūtēm līdz septiņām dienām atkarībā no pakalpojumu sniedzēja.

Uz elektronisko maku izmantošanu attiecas tie paši pārskaitījumu limiti un apstrādes ātrumi kā ar kredītkartēm. Līdzekļu izmaksas limiti ir vienādi, bet būtiski atšķiras tas, ka nauda nonāk jūsu kontā jau 15 minūšu laikā pēc pārskaitījuma pieprasījuma. 1xBet sadarbojas ar tādiem populāriem pakalpojumu sniedzējiem kā Skrill, QIWI un WebMoney.

Tāpat jūs varat iemaksāt depozītu arī ar mobilajām maksājumu sistēmām, piemēram, Beeline, MTS, Tele2, Dinarak, Airtel un MegaFon. Tie visi papildina kontu acumirklī, bet līdzekļu izmaksa aizņem līdz 15 minūtēm laika. Papildus tam, virkne maksājumu sistēmu, piemēram, visā pasaulē zināmais NETELLER un EcoPayz, ļauj papildināt rēķinu un izmaksāt no tā naudu ar minimālu komisijas maksu.

Bez tam jūs varat papildināt savu rēķinu tiešsaistes režīmā, izmantojot pašapkalpošanās termināļus vai arī elektroniskās valūtas maiņas vietnes, piemēram, 1xMoney, kā arī izmantojot internetbankingu un priekšapmaksas kartes, ieskaitot AstroPayCard un MoneySafe. Tāpat 1xBet sniedz iespēju klientiem izmantot tādus jaunus, bet jau populārus naudas iemaksas un izmaksas veidus kā elektroniskie vaučeri un kriptovalūtas. Pēdējo vidū ir tādas populāras valūtas kā bitkoini, litekoini, eteriumi un citi, kas nodrošina anonimitāti un ātru naudas pārskaitīšanu.

Ko jūs iegūstat, pielietojot 1xBet šīs maksāšanas metodes

Tātad, autorizējoties 1xBet sistēmā, jūs varat būt drošs, ka jūs gaida:

  • uzticami pārskaitījumi;
  • drošība;
  • plaša maksāšanas metožu izvēle;
  • ātri pārskaitījumi;
  • vienkārša laimestu izmaksa.

Turklāt, atkarībā no reģiona, naudas iemaksas un izmaksas veidi var mainīties, ņemot vērā konkrētajā valstī aktuālākās iespējamās sadarbības. Ar jums pieejamo maksājumu metožu sarakstu jūs varat iepazīties 1xBet mājaslapas sadaļā “Maksājumi”. Pavisam nesen 1xBet ieviesa jaunu darba algoritmu, kas sniedz iespēju klientam, sākot ar piekto līdzekļu izmaksu, saņemt savu naudu burtiski dažu minūšu laikā. Ņemot vērā tiešsaistes pārskaitījumu apjomu, kuru katru dienu veic uzņēmuma klienti, tas ir lielisks panākums, kas kļuvis iespējams, pateicoties bukmeikeru kompānijas 1xBet jaunākajām izstrādēm.

Izvēloties interneta likmju vietni, jums jābūt pārliecinātai par savas naudas saņemšanas ātrumu. Šī, tāpat kā daudzu citu iemeslu dēļ, 1xBet ir nopelnījis bukmeikeru industrijas līdera reputācija.

Vairāk jaunumu