Līdz ar regulējumu bukmeikeru bizness varētu divkāršoties.

Deputātu palāta apstiprināja likumprojektu, kas regulē tiešsaistes derības Brazīlijā, un pati nozare to gaidīja gadiem ilgi, kopš 2018. gada beigās šī darbība kļuva legāla. Lai gan uzņēmēji kritizē, viņuprāt, pārmērīgi augstos nodokļus (18 %) bukmeikeriem, viņi uzskata, ka regulējums varētu novest pie tā, ka tirdzniecības apgrozījums īstermiņā divkāršosies, garantējot vēl lielāku pārredzamību un stabilitāti.
Saskaņā ar jaunākajām aplēsēm pēdējo piecu gadu laikā izsoļu skaits internetā ir pieaudzis par aptuveni 360 %, kas ir viens no lielākajiem pieaugumiem šajā segmentā jebkurā pasaules valstī. Brazīlijā jau darbojas vismaz 200 nacionālo un ārvalstu izsoļu centru, un Tupiniquim tirgum turpmākajos piecos gados ir vēl daudz lielāks potenciāls.

Valstī izceļas daži aspekti, kas padara to par prioritāru mērķi bukmeikeriem. Brazīlijas iedzīvotāju skaits ir liels, un cilvēki mīl sportu, īpaši, protams, futbolu. Turklāt, tā kā lielākā daļa likmju pasaules tīmeklī pašlaik tiek veiktas, izmantojot mobilos tālruņus, Brazīlija ir bijusi arī “droša osta” bukmeikeriem. Galu galā šī valsts ir viena no tām, kurā ir visvairāk viedtālruņu un citu ierīču uz planētas.
Bukmeikeri ar miljoniem klientu visos kontinentos – tādi kā, piemēram, Lielbritānijas bet 365, kas ir pasaules līderis, un 22bet – veic lielus ieguldījumus Brazīlijā. Arvien vairāk šo uzņēmumu logotipi ir redzami uz sporta tērpiem un reklāmām, kas tiek pārraidītas futbola spēļu pārtraukumos.

Ne mazāk kā 19 no 20 Serie A klubiem jau ir izveidojušies sadarbības līgumi ar bukmeikeriem, no kuriem daži ir galvenie, par šādiem līgumiem saņemot līdz 30 miljoniem R$. Tikai Cuiabá vēl nav pievienojušies, bet arī viņi analizē iespējamos partnerus no bukmeikeru kompāniju vidus. Pasaules giganti piedāvā vairāk nekā tūkstoš notikumu dienā, uz kuriem to lietotāji var likt likmes. Un maldās tie, kas domā, ka futbols ir vienīgais sporta veids, uz kuru var likt likmes tiešsaistē. Šo uzņēmumu piedāvājumu portfeļos parasti ir iekļauti vairāk nekā 30 sporta veidi.

Lai spēlētu mobilajā tālrunī, jums ir bez maksas jālejupielādē izvēlētās bukmeikeru sabiedrības lietotne, bet atvērt kontu pašā vietnē var ļoti vienkārši, tikai ar dažiem ekrāna piesitieniem. Lielo Bet365 bukmeikeru lietotnes ir tulkotas daudzās valodās, tostarp portugāļu valodā, un navigācija ir ļoti vienkārša un intuitīva.
Vēl jāatceras, ka neviens, kas nav sasniedzis 18 gadu vecumu, nevar reģistrēties šādā uzņēmumā, un izņēmumu nav. Atverot kontu, tiek pieprasīta personas informācija, ko uzņēmums vienmēr pārbauda. Apstiprināšana var aizņemt līdz 24 stundām, un, kad tā ir piešķirta, jaunajam klientam ir jāizveido parole un jānorāda vēlamais iemaksu un veiksmīgo likmju izņemšanas veids.
Labos bukmeikeros lietotāji var veikt iemaksas, izmantojot dažādu karogu kredītkartes, bankas čeku un dažādas elektroniskās valūtas. Ja vien iespējams, bukmeikers maksājumus veiks ar to pašu metodi, kas izmantota iemaksai.
Drošībai bukmeikeros jābūt prioritātei, un šajā nolūkā uzņēmumi sadarbībā ar augsto tehnoloģiju uzņēmumiem ir ieguldījuši līdzekļus šifrēšanas pakalpojumos. Tas samazina vai pat novērš krāpšanas risku sistēmā, aizsargājot klientu datus un vērtslietas visā pasaulē.
Pašlaik Brazīlijā azartspēļu spēlētāju kopums ir sadalīts gandrīz uz pusēm starp vīriešiem un sievietēm. Jaunākajā aptaujā par šo segmentu tika uzsvērts, ka 51 % azartspēļu spēlētāju ir vīrieši un 49 % – sievietes. Pirms nepilniem diviem gadiem tikai 30 % no visiem derību dalībniekiem bija sievietes, taču šajā segmentā iesaistās daudzas mājsaimnieces, jo īpaši liekot likmes uz futbola spēlēm daudzās sacensībās gan vietējā, gan ārzemju mērogā. Nevar noliegt, ka bukmeikeri ir šeit, un nav iespējams atgriezties pagātnē. Uzstādiet savas likmes, spēle tūlīt sāksies! More: saojoaquimonline.com.br

Vairāk jaunumu